سه شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٩
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ > دهه صفر 
ماهنامه مبلغان
ویژه‌نامه شهادت امام رضا علیه السلام
امام علي ‌بن موسي‌ الرضا عليه‌ السلام هشتمين امام شيعيان از سلاله پاك رسول خدا و هشتمين جانشين پيامبر مكرم اسلام مي‌باشند. ايشان در سن 35 سالگي عهده‌دار مسئوليت امامت و رهبري شيعيان گرديدند و حيات ايشان مقارن بود با خلافت خلفاي عباسي كه سختي‌ها و رنج بسياري را بر امام روا داشتند و سر انجام مأمون عباسی ايشان را در سن 55 سالگی به شهادت رساند.
دهه آخر صفر؛
رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا علیه السلام بر همه مسلمانان جهان تسلیت باد.
ویژه‌نامه اربعین حسینی؛
سایت جامع تبلیغ (ذی طوی) در آستانه‌ی فرا رسیدن چهلمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران با وفای ایشان ویژه‌نامه‌ای را متناسب با این مناسبت حزن انگیز برای کاربران گرامی تهیه نموده است...
أَحَبَّ اللهُ مَن أَحَبَّ حُسَیناً؛
اهميت روز اربعين امام حسین(علیه السلام) در تاريخ شيعه، از جهات متعددی مورد توجه قرار گرفته است: بازگشت اسرا از شام به کربلا در اربعین اول یا دوم، زیارت قبر مطهر امام حسین(علیه السلام) توسط امام سجاد(علیه السلام) و حضرت زینب(علیها السلام) و جابر‌بن‌عبدالله انصاري يكي از اصحاب برجسته رسول‌ خدا و اميرالمؤمنين(علیه السلام) و گروهی از بنی‌هاشم و...
اربعین، شور زیارت شوق معرفت -2
امام حسین(علیه السلام)برای حاکم کردن معیارها و ارزشهای الهی مبارزه کرده و شهید شدند. از این رو، امروز محور وحدت بین مسلمانان شده و تمام مسلمین با هر مذهب و آیینی به ایشان علاقه دارند. زائران و عزاداران تنها شیعیان نیستند؛ بلکه تعداد قابل توجهی اهل تسنن نیز هستند و این نشان می دهد که حضرت(علیه السلام) مورد علاقه همه مسلمین و آزاداندیشان جهان است.
اربعین، شور زیارت شوق معرفت -1
«اربعین» فرصتی است تا غواصان معارف عاشورایی، در دریای بیکران معارف حسینی غوطه ور شده، خود را به زلال حقیقت معارف اسلام ناب سیراب نمایند و در جهت اصلاح «بینش»، «منش» و «انگیزش» خود اقدام کنند تا در کنار شوق به زیارت، به شعور و معرفت حسینی نیز نایل گردند.
زیارت عاشورا؛
نکتۀ برجستۀ ادعیه و زیارات ائمه معصومین(علیهم السلام)، به ویژه زیارت عاشورا،«تجلی باورها و اعتقادات» در آنها می باشد. از جملۀ این باورها که در زیارات به آن توجه شده «تولّی»، «تبرّی» و «انتظار» است که جزء شعارهای اصلی شیعه اند و در زیارت عاشورا به صورت خاص مورد تأکیدند.
گلشن اشعار؛ مناسبت‌های ماه صفر الخیر -5
با زمین خوردنت امروز زمین خورد زمین* آسمان خورد زمین عرش برین خورد زمین* وسط کوچه همین که بدنت لرزه گرفت* ناگهان بال و پر روح‌الامین خورد زمین.
گلشن اشعار؛ مناسبت‌های ماه صفر الخیر -4
بابا مگر نه اینکه هستم محرم تو* هستم همیشه مونس تو همدم تو* حالا بگو دیگر چرا حالت گرفته است* ستم شریک درد و آه و ماتم تو.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -4
بین تمام زیارت‌ها و مکان‌های زیارتی زیارت امام حسین (علیه السلام) و کربلا جلوه دیگر و عظمت و اهمیت فوق العاده‌ای دارد. صدها روایت و حکایت، آثار و برکات این زیارت، امتیاز سرزمین کربلا و فضیلت زائران امام حسین (علیه السلام) را بیان کرده‌اند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>