پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
ماهنامه مبلغان
انقلابها و اصول اساسی پیروزی -2
هر انقلابی در سیر رسیدن به اهداف خود و برداشتن گام دوم، نیازمند یک اصول و الزاماتی است که باید به آنها توجه نماید؛ برخی از اصول عبارتند از: 1. نترسیدن از تهدید دشمن؛ 2. نترسیدن از تعدد و تنوع مشکلات و بزرگی آنها و ...
انقلابها و اصول اساسی پیروزی -1
شاید بتوان برای هر انقلابی دو گام تصور کرد که در مرحله اول: اصل پیروزی، تثبیت، رفع موانع، سرکوب دشمنان داخلی و خارجی، ارائه برنامه ها و عمل به آنها جای می گیرد و در مرحله دوم، علاوه بر تثبیت ارزشها در داخل، حرکت به سمت اهداف بلندی همچون جهانی شدن و الگو بودن برای دیگران و صادر کردن آن انقلاب، قرار می گیرد.
باطل كردن روزه؛
- آیت الله خامنه ای: اگر به سبب بى‌اطلاعى از حکم شرعى، کارى را انجام دهد که روزه را باطل مى‌‌کند بايد آن را قضا کند ولى کفّاره بر او واجب نيست.
ویژه نامه روز قدس؛
روز قدس روزی است که باید سرنوشت ملتهای مظلوم مشخص شود و مردم مستضعف باید در این روز اعلام وجود کرده، همانند ملت ایران قیام نمایند. روزی است که باید با همت مسلمانان، ملتهای مظلوم و مستضعف نجات پیدا کنند. این روز، روز نجات قبله اول مسلمانان، قدس شریف است.
مادر امیرمومنان علی(علیه السلام)؛
آشنایی با مادر گرامی امام علی(علیه السلام)برای نسل امروز، ضرورتی است انکارناپذیر؛ چرا که آموزه های سرنوشت سازی برای نسل گذشته و آینده جامعه دارد. در این مجال، زندگی، مناقب و ویژگی های آن بانوی بزرگوار را به نظاره می نشینیم.
فضیلت امیرالمؤمنین علی (علیه السلام)؛
اگر از منکران امامت گفتاری در بیان فضیلت های معصومین نقل شود، نشان گر قابل انکار نبودن این صفات می باشد. معاویه و عمرو بن عاص و یزید، در یک مجلس با بیان اشعاری تلاش کردند که جایگاه امیرالمومنین بعد از خاتم الانبیاء را را بیان کنند. این نقل تاریخی غیر از آنکه یک اعتراف به ضرر دشمنان شیعه است، می تواند دلگرمی زیادی را برای دوستداران امیرالمومینن ایجاد کند.
روزه کارگران؛
- باید روزه بگیرید و هر گاه ادامۀ روزه مشقت بسیار زیاد داشت، می‌توانید روزه را افطار کنید و پس از ماه رمضان قضای آن را بگیرید.
ضیافت الله؛
هستند افرادی که برای فرار از روزه ماه‌رمضان به مسافرت می‌روند یا با مراجعه به دکتر دنبال راه فراری برای روزه نگرفتن هستند، این راه‌ها اگر چه در صورت عمدی بودن کراهت دارد ولی به خودی خود ایراد و اشکال شرعی ندارد. با توجه به روایاتی که در باب فضیلت و غنیمت شمردن فرصت ماه‌رمضان بیان شده است پس چرا عده‌ای خود را از فرصت ماه‌رمضان محروم می‌کنند؟
معرفی نرم‌افزارهای تبلیغی ویژه ماه مبارک رمضان مخصوص اندروید؛
باتوجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، اداره نرم‌افزارهای معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه، نرم‌افزارهای تبلیغی ویژه ماه مبارک رمضان مخصوص اندروید را برای استفاده عموم مخاطبین خصوصا مبلغان حوزوی آماده ساخته است.
شهید مطهری؛
امروز و پس از سال‌ها فراق و چشم‌انتظاری برای ظهور افرادی شبیه شهید مطهری، سؤالاتی زیادی در ذهن تداعی می‌شود؛ از جمله اینکه آیا شهید مطهری در انقلاب اسلامی قابل تکرار است، راهکارهای عملیاتی برای تربیت امثال ایشان چیست؟ اگر او امروز زنده بود، چه سلوک رفتاری و گفتاری را انتخاب می‌کرد؟

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>