چهارشنبه ٠٩ مهر ١٣٩٩
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
ماهنامه مبلغان
ولایتمداری حضرت زینب(علیها السلام) بر گرفته از ولایتمداری مادر -2
زینب(علیها السلام) در موارد مختلف عشق، محبت، اطاعت و ولایت پذیری خویش را نسبت به امام حسین(علیه السلام) به اثبات رساند و در مواردی جانانه، حتی با به خطر انداختن جان خویش برای دفاع از حیثیت ولی و امام خود پیش رفت.
ولایتمداری حضرت زینب(علیها السلام) بر گرفته از ولایتمداری مادر -1
حضرت زهرا(علیها السلام) وظیفه جامعه نوپای اسلامی را در حمایت از رهبری و امامت امام علی(علیه السلام) می دانست و تا پای جان دست از حمایت و دفاع از امام(علیه السلام) و مقام امامت برنداشت.
معجزه سر -3
طبق روایات تاریخی در منابع شیعه و اهل سنت، عمر بن سعد در روز عاشورا سر مبارک حضرت سید الشهدا(علیهم السلام) را از بدن مطهر جدا کرد و به دست خولی و حمید بن مسلم به سوی عبید الله بن زیاد فرستاد.
معجزه سر -2
سر مبارک امام حسین(علیه السلام) به همراه کاروان اسرا، منزلگاه های مختلفی را طی کرد تا اینکه سرانجام به عبادتگاه و دیر راهب مسیحی وارد شدند که اعجاز دیگری از سر مبارک امام حسین(علیه السلام) سر زد.
معجزه سر -1
سر مقدس امام حسین(علیه السلام) همراه این کاروان مصیبت زده نورافشانی کرد و با اعجاز سخن گفتن و تلاوت آیات الهی، اعجاب همگان را برانگیخت و چراغ هدایت گمراهان و جاهلان شد.
استفتائات مقام معظم رهبری(حفظه الله)
آنچه پیش رو است استفتائاتی از مقام معظم رهبری(حفظه الله) است در رابطه با احکام عزاداری که در پایگاه اطلاع رسانی دفتر معظم له در دسترس می باشد.
مداحی اهل بیت(علیهم السلام) بخش دوم: آسیبهای محتوایی
خطر بزرگ، تحریف تاریخ اهل بیت(علیهم السلام) است که در قرون متمادی، دشمنان خارجی دین سعی در آن داشته اند. این مسئله متأسفانه امروزه توسط عوامل داخلی انجام می شود. اگر به نقل معتبر توجه کامل نشود و هر کسی سراغ نقل غیرمعتبر و خودساخته برود، تحریف تاریخ در نسل بعدی دو چندان خواهد شد.
روضه های ماه صفر الخیر -5
یَا اَهلَ یَثرِبَ لَا مَقَامَ لَکُم بِهَا* قُتِلَ الحُسَیْنُ فَادْمَعِی مِدْرَارُ* اَلْجِسْمُ مِنْهُ بِکَرْبَلَاءِ مُضَرَّجٌ* وَ الرَّأسُ مِنْهُ عَلَی القَنَاةِ یُدَارُ
روضه های ماه صفر الخیر -4
کاروان می آید از شهر دمشق* بر سر خاک شه سلطان عشق* کاروان با خود رباب آورده است* بهر اصغر شیر و آب آورده است
روضه های ماه صفر الخیر -3
شامیان خنده به زخم جگر ما نزنید* ساز با ناله ذریه زهرا(علیها السلام) نزنید* سر مردان خدا را به سر نیزه زدید* مرد باشید و دگر سنگ به زنها نزنید

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>