پنج شنبه ١٦ ارديبهشت ١٤٠٠
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -7
حکومت امام زمان(علیه السلام) حکومت بهترینهاست؛ یعنی همه چیز در بهترین حالت خود و عقلها در بالاترین میزان رشد خود قرار می گیرند، عمرها طولانی می شود و عدالت به بهترین شیوه اجرا می گردد.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -6
چند سالی است که گروهی کوچک در روز نیمه شعبان برنامه ای فرهنگی اجرا می کنند که اگر بتوان آن را تبیین و تکمیل کرد و برای سایر گروه ها الگو قرار داد، بسیار مفید خواهد بود. این گروه 15 روز مانده به نیمه شعبان، از طریق پیامک و تبلیغ چهره به چهره، کمکهای مردمی را برای فعالیتهای فرهنگی جمع آوری می کردند.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -5
یکی از بهترین عبادات پس از انجام واجبات، شاد کردن دل مؤمنین است. پیامبر(صلی الله علیه و آله) می فرمایند: «مَنْ سَرَّ مُؤْمِناً فَقَدْ سَرَّنِی وَ مَنْ سَرَّنِی فَقَدْ سَرَّ اللَّه؛ هر کس مؤمنی را شاد کند، مرا شاد کرده و هر کس مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -4
دانش آموزان تمام مقاطع در مورد امام زمان(علیه السلام) سؤالات زیادی دارند که در این شماره به دو سؤالی که در دوره اول و دوم متوسطه پرسیده می شود، پاسخ می دهیم.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -3
در شماره های قبلی در بخش روش های ارتباطی با دانش آموزان به پیش نیازهای مهارتی، علمی و معنوی ارتباط پرداختیم. در این شماره به یکی از عوامل تأثیرگذار در ارتباط، یعنی آراستگی ظاهری می پردازیم.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -2
در این نوشته به یکی دیگر از ویژگی های نوجوان، با عنوان «گروه گرایی» می پردازیم که نقش مهمی در آینده نوجوان خواهد داشت؛ چراکه نوجوان در صورت جذب به هر گروهی، سعی می کند خود را در آن گروه ثابت کند و به گونه ای رفتار نکند که افراد دیگر گروه او را طرد کنند.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -1
در این ویژه نامه سعی شده به صورت موجز و مختصر مطالب کاربردی بیان گردد تا برای بهبود ارتباط مبلغان با کودکان و نوجوانان، گامی مؤثر برداشته شود.
سیدعباس رفیعی پور
مناسبت‌ها و اعمال مخصوص شب‌ها و روزهای ماه مبارك رمضان
یک کتاب در یک مقاله؛
کتاب «زاد المبلّغین»؛ موسوعة اسلامیّة فکریّة تُعین الخطباء و الموجّهین، تألیف «محسن محمد عطوی» از انتشارات «دار التعارف للمطبوعات» بیروت، دارای 595 صفحه، به زبان عربی و در قطع وزیری که در سال 1409ق چاپ شده است. نویسنده از محققان شیعه می باشد.
ایده های تبلیغی ماه شعبان -3
برای برگزاری جشن نیمه شعبان نکاتی را باید مد نظر قرار داد که در زیر به مهم‌ترین آنها اشاره می‌گردد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>