شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > خبر خوان 
ماهنامه مبلغان


انتخابات 1400؛

دلایل هراس شدید دشمن در آستانه انتخابات 1400

نقش مردم در قالب یک اصل و اساس ثابت و غیرقابل تفکیک از هویت انقلاب و جمهوری اسلامی را دشمنان ما به خوبی درک کرده‌اند و به همین دلیل از هر فرصت و بهانه‌ای برای ایجاد خدشه و انشقاق در صف متحد ملت، استفاده می‌نمایند.

هر چه به 28 خرداد 1400، روز برگزاری سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری نزدیک می‌شویم، تحرکات معاندان و مخالفان نظام جمهوری اسلامی، تند و تیزتر، نگرانی و ترس آنها بیشتر و شدیدتر می‌شود.
جمهوری اسلامی ایران تنها نظام سیاسی در دنیاست که در ابتدای پیروزی انقلاب و با اندیشه‌ی متعالی و مترقی بنیانگذار خود یعنی حضرت امام خمینی (رحمةالله‌علیه) مردم را نسبت به انتخاب نوع حکومت دلخواه، آزاد گذاشت و در حالی که هنوز دو ماه از سرنگونی سلطنت پهلوی نگذشته بود، به برگزاری یک همه‌پرسی فراگیر در سراسر ایران، مبادرت ورزید تا آحاد جامعه با مطالعه و تحقیق و نه از روی هیجان ناشی از فضای انقلابی یا اجبار سران انقلاب، حکومت مورد نظر خود را از طریق مراجعه به صندوق رأی انتخاب کنند.
و این چنین بود که نقش مردم به یک اصل و اساس ثابت و غیرقابل تفکیک از هویت انقلاب و جمهوری اسلامی مبدل گشت و همین حضور مسئولانه و پرشور تا امروز، مثل یک کوه استوار به پشتوانه‌ای تبدیل شد تا بتواند انقلاب را از گردنه‌های خطرناک و توطئه‌های وحشتناک عبور دهد و نیت شوم بدخواهان این ملت و مملکت را خنثی و پوزه‌ی بددلان را به خاک بمالد.
این حقیقت پرافتخار و بی‌نظیر را دشمنان ما به خوبی درک کرده‌اند و به همین دلیل از هر فرصت و بهانه‌ای برای ایجاد خدشه و انشقاق در صف متحد ملت، استفاده می‌نمایند که نمونه‌ی واضح و عیان آن را در جریان فتنه‌ی سال 88 مشاهده کردیم. امروز و در آستانه‌ی ظهور جلوه‌ی دیگری از مردم‌‌سالاری دینی که آحاد ملت برای انتخاب رئیس قوه‌ی مجریه انجام آماده می‌شوند، باز هم شاهد تحرکات گسترده و خبیثانه برای برهم زدن اتحاد و همبستگی ملت هستیم. این روزها به روشنی می‌بینیم که هرچه به انتخابات 1400 نزدیکتر می‌شویم، دایره‌ی اقدامات و کنش‌های غیرخیرخواهانه در داخل و خارج، شدت می‌گیرد که دو دلیل مهم و اصلی دارد:
1- هراس و وحشت ضدانقلاب و معاندان از این است که شاهد مشارکت بالای مردم عزیز ایران در انتخابات -مانند اغلب انتخابات‌های برگزارشده در این 43 سال- باشند. از این رو، موج سیاه‌نمایی، تخریب و پمپاژ ناامیدی علیه دستاوردهای بی‌نظیر انقلاب به راه افتاده تا ذهن و فکر مردم را شستشو دهند و آنان را از مشارکت در تعیین سرنوشت سیاسی خود، محروم و دلسرد نمایند. البته در این میان، عملکرد افتضاح دولت فعلی در اموری مانند ارزش پول ملی، تورم، گرانی، کمبود کالا، بورس، قطعی برق و ... نیز مزید بر علت شده است تا دستاویز مناسبی برای ضدانقلاب فراهم گردد تا با تکنیک‌های رسانه‌ای و شانتاژ خبری، تمام انقلاب و دستاوردهای آن را در بی‌عرضگی و بی‌تدبیری دولت فعلی، خلاصه کنند! این در حالی است که اتفاقا مشکلات کنونی، دلیل اثبات صحت مسیر انقلاب و آرمان‌های آن است که دائما بر موضوع استقلال و لزوم توجه به توان داخلی تحت عنوان «ما می‌توانیم» تکیه داشته است ولی دولت فعلی با زیرپا گذاشتن این مسیر مشخص و روشن، تمام توجه خود را معطوف به لبخند کدخدا و برجام کرد و تصورش این بود که حتی مشکل آب خوردن را هم باید با نگاه به خارج حل کرد که که نتیجه‌ای جز خفت و بیشترشدن مشکلات و تحریم‌ها به دنبال نداشته است.
2- دلیل بعدی درباره‌ی علت تشدید سیاه‌نمایی در آستانه‌ی انتخابات ریاست جمهوری، وحشت شدید ضدانقلاب از انتخاب فردی انقلابی و توانمند برای منصب مهم و اثرگذار ریاست‌جمهوری است. بدون تعارف باید اذعان کرد که وجود فردی مثل حسن روحانی در رأس دستگاه اجرایی کشور برای معاندان و بدخواهان این کشور، بسیار دلپذیر و مطلوب خواهد بود و این حقیقت را روح‌الله زم در آمدنیوز به صراحت بیان کرد. زم که در سال 96 از حامیان روحانی در انتخابات بود در پاسخ به سوالی مبنی بر دلیل این حمایت، گفته بود: اگر رئیسی یا قالیباف رئیس‌جمهور می‌شدند، دیگر شاهد اعتراضات مردم بخاطر مشکلات نبودیم اما اگر روحانی مجدداً رئیس‌جمهور شود، این اعتراضات و نارضایتی‌ها نیز ادامه خواهد یافت و فرصت برای ما به منظور سیاه‌نمایی علیه نظام، فراهم خواهد شد! بنابراین ضدانقلاب بدطینت، مانند مگسی که بر زخم متعفن می‌نشیند، بسیار تمایل دارد که تا فردی غیرتوانمند و غیرانقلابی در ایران، مسئول باشد تا بتواند به بهره‌برداری و ماهیگیری سیاسی خود در جهت تضعیف نظام بپردازد.
بنابراین، در شرایط فعلی، هر شخص یا گروهی که عدم شرکت در انتخابات را ترویج می‌کند، خواسته یا ناخواسته در جهت اهداف دشمنان خبیث این مرز و بوم قدم برمی‌دارد که هدفی جز وابستگی مجدد کشور به قدرت‌های سلطه‌گر جهانی و چپاول منابع عظیم ملی ندارند. پس اگر کسی تعصب و علاقه به سرنوشت این کشور و این نظام داشته باشد، باید با حضور مسئولانه در انتخابات 28 خرداد، هم به برگزاری پرشورتر و گسترده‌تر آن کمک کند و هم با انتخاب فردی انقلابی و کارآمد، سبب بازگشت شکوفایی استعداد بیکران ملت در جهت پیشرفت همه‌ جانبه‌ی ایران عزیز گردد.

___________________________________

 

پی‌نوشت‌ها:

منبع: سایت اندیشه برتر

تاریخ ارسال مطلب : شنبه ١٥ خرداد ١٤٠٠ / شماره خبر : ٤١٧٩٨٠ / تعداد بازدید : 1000/ محبوب کن - فیس نما / داغ کن - کلوب دات کام

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج