پنج شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٦
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > برگزیده ها 
ماهنامه مبلغان
سيد جواد حسيني
قيامت اسامی متعددی دارد كه هر كدام به گوشه‌ای از وقایع قيامت اشاره مي‌كند؛ يكی از اسمهای قيامت «يوم الحسرة» است كه انسان با كنار رفتن پرده‌ها و روشن شدن واقعيات اعمالش، دچار حسرت شديدی می‌شود كه قابل جبران نيست.
عبدالله بنيادي
حضرت امام راحل رحمة الله عليه،در وصيت نامه اش چنين فرمود:«ما مفتخريم که کتاب «نهج البلاغه» که بعد از قرآن بزرگ ترين دستور زندگي مادّي و معنوي و بالاترين کتاب رهايي بخش بشر است و دستورات معنوي و حکومتي آن بالاترين راه نجات است از امام معصوم ماست. »
امام علی(علیه السلام) در آينه قرآن (3)
در شماره گذشته مبحثی با عنوان «امام علی (علیه السلام) در آینهٔ قرآن» آغاز گردید و در آن پس از ذکر مقدمه‌ای به آمار کلی آیاتی که در فضیلت امام علی (علیه السلام) نازل شده و روایات مختلف این باب اشاره شد؛ اکنون ادامهٔ این مبحث ارائه می‌گردد.
بصیرت دینی‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏ از منظر امیر المؤمنین علی‏(علیه السلام) (1)
بصیرت را خداوند متعال به‌واسطهٔ ولیّ خودش که واسطهٔ بین حق و خلق است، به فرد یا امت عطا می‌کند، این عطا زمانی است که شخص، قابلیّت عطا را داشته باشد و این قابلیّت فقط با پیوند با ولایت شکل می‌گیرد و لا غیر.
محمد رضا حدادپور جهرمی
برخوردهای حکیمانه و انسانی حضرت، به ایرانیان شخصیت داد و آنها را به دین اسلام و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم السلام)علاقه‌مند کرد.
خاطراتی از دفاع مقدس (19)
سال 1365 بود؛‌ درست در بحبوحه حوادث و تب و تاب جنگ، پنج سال از دوری و مفقود شدن پدر می‌گذشت؛ پنج سال یتیمی توأم با دلهره، نگرانی، تنهایی و ناامیدی...
چشم‌چراني و هرزگي (1)_1
آدمي دوست دارد از همه حواسّ خود به نوعي لذّت ببرد؛ هر چند همواره در شناخت لذّت راستين، دچار اشتباه مي‌شود؛ همان‌گونه كه برخي اعتياد به مشروبات الكلي و مواد مخدّر را براي خود نوعي لذّت مي‌شناسند.
سيدصمد موسوى‏
حركت مردمى ملت ايران و انقلاب خونين آنان، شاهد وقايع و سرگذشت پر فراز و نشيبى بوده است. مردم صبور ايران در طى اين انقلاب عظيم، دردها و رنجهاى فراوانى را متحمل شده و با صبر و بردبارى، حوادث عظيم و مقدسى را آفريدند.
سید رضا تقوی
خطيب جمعه بايد در خطابه اش منافعي را دنبال كند كه با مصالح در تضاد نباشد ومصالح جمع را بر فرد، و مصالح عموم را بر گروه مقدم بدارد...
علی آقا پیروز
امروزه كاربرد دانش مديريت در تبليغات، امري شايع و متعارف است؛ چرا كه به مدد آن، مي توان اثربخشي تبليغات را دو چندان كرد و از اين طريق به نتايج درخشاني دست يافت...

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>