دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > تاریخ > خاندان و اصحاب اهل بيت عليهم السلام 
ماهنامه مبلغان
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه جمادی الاولی -1
زلف عفاف، رشتۀ دامان زینب است* آیات صبر، پایۀ ایمان زینب است* ایثار و پـاکدامنی و عزم و اقتدار* این چـار، درسِ طفـلِ دبـستان زینب است.
میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها)
سومین فرزند حضرت فاطمه زهرا علیها السلام در پنجم جمادی الاولی سال پنجم هجرت در مدینه منوره چشم به جهان گشود. این نوزاد كه از هر جهت با شخصیت بزرگ علی علیه السلام سازگار و زینت پدر بود «زینب» نام گرفت...
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه ربیع الثانی -2
دستـی دوبـاره سـوی حـرم مـی‌کشد مرا* شکر خدا دوباره شدم زائر شما* بی‌بی چقدر نور و صفا دارد این حرم* دل را چه می‌برد طرف مشهدالرضا.
حرم امامزادگان؛ دانشگاه و درمانگاه -2
امروزه بیش ترین آمار بیماری‌ها، بیماری وسواس فکری و افسردگی است که از اضطراب و عدم آرامش نشأت می گیرد. حرم امامزادگان به عنوان مرکز عبادت و مراسمهای دعا (همچون: کمیل، ندبه و توسل و شب قدر یا تحویل سال) سخنرانی‌ها، نمازهای جماعت و... بیش ترین آرامش را به زائران خویش هدیه می‌کنند.
حرم امامزادگان؛ دانشگاه و درمانگاه -1
مردم با زندگی هر امامزده‌ای در هر جا آشنا می‌شوند؛ با تک‌تک فداکاریها، شجاعتها، صبر و بردباری‌ها و.... هر کسی زندگی آنها را مرور کند، به نحوی از آنان درس شهامت، ایثار و فداکاری در راه خدا، تحمل و بردباری می‌آموزد.
ویژه نامه وفات حضرت فاطمه معصومه علیها السلام
شهرها انگشترند و قم نگین // قم هماره حجت روی زمین
تربت قم قبله عشق و وفاست // شهر علم و شهر ایمان و صفاست
مرقد معصومه چشم شهرما // مهر او جانهای ما را كهربا
نکته ها و مناسبتها؛ ماه ربیع الثانی -3
حضرت فاطمه معصومه(علیها السلام) حق ولایت ‌مداری ولیّ زمان خویش را در دوران خود به‌خوبی ادا کرد؛ همان‌گونه که حضرت زهرا(علیها السلام) با استدلال‌های متین و استوار، حقانیت ولایت امیرالمؤمنین(علیه السلام) را تبیین فرمودند.
نکته ها و مناسبتها؛ ماه ربیع الثانی -1
در شماره‌های قبلی ماهنامه مبلغان (220 و 221) مقاله‌هایی را با عنوان «نکته‌ها و مناسبتها» ارائه کردیم تا ضمن اشاره به برخی مقالات منتشر شده در شماره‌های پیشین ماهنامه مبلغان در موضوع آن مناسبت، محتوایی برای فرصتهای کوتاه تبلیغی، مانند بین الصلاتین و... فراهم کنیم.
ویژه نامه سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ره) -3
سرانجام حیات پر برکت حضرت عبدالعظیم حسنی(ره) در 15 شوال 252ق، در سن 79 سالگی و در ری به پایان رسید. از ایشان علاوه بر روایات فراوان در کتب معتبر شیعه، کتابهایی به نام: خطب امیرالمؤمنین(علیه السلام)،و «الیوم و اللیلة» به جای مانده است.
ویژه نامه سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ره) -2
دوران عمر بابرکت حضرت عبدالعظیم(ره) با سه امام همراه بود و افتخار زانو زدن در مکتب امامان رضا، جواد و هادی(علیهم السلام) را داشت و از اوان جوانی تا پایان زندگانی شریفش در راه نشر و اعلان سخن آنان کوشید و از هیچ تهدید و فشاری واهمه نداشت.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>