چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ > دهه صفر 
ماهنامه مبلغان
گلشن اشعار؛ مناسبت‌های ماه صفر الخیر -5
با زمین خوردنت امروز زمین خورد زمین* آسمان خورد زمین عرش برین خورد زمین* وسط کوچه همین که بدنت لرزه گرفت* ناگهان بال و پر روح‌الامین خورد زمین.
گلشن اشعار؛ مناسبت‌های ماه صفر الخیر -4
بابا مگر نه اینکه هستم محرم تو* هستم همیشه مونس تو همدم تو* حالا بگو دیگر چرا حالت گرفته است* ستم شریک درد و آه و ماتم تو.
ویژه‌نامه شهادت امام رضا علیه السلام
امام علي ‌بن موسي‌ الرضا عليه‌ السلام هشتمين امام شيعيان از سلاله پاك رسول خدا و هشتمين جانشين پيامبر مكرم اسلام مي‌باشند. ايشان در سن 35 سالگي عهده‌دار مسئوليت امامت و رهبري شيعيان گرديدند و حيات ايشان مقارن بود با خلافت خلفاي عباسي كه سختي‌ها و رنج بسياري را بر امام روا داشتند و سر انجام مأمون عباسی ايشان را در سن 55 سالگی به شهادت رساند.
دهه آخر صفر؛
رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا علیه السلام بر همه مسلمانان جهان تسلیت باد.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -4
بین تمام زیارت‌ها و مکان‌های زیارتی زیارت امام حسین (علیه السلام) و کربلا جلوه دیگر و عظمت و اهمیت فوق العاده‌ای دارد. صدها روایت و حکایت، آثار و برکات این زیارت، امتیاز سرزمین کربلا و فضیلت زائران امام حسین (علیه السلام) را بیان کرده‌اند.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -3
زیارت هم نشانه مودّت به اهل‏بیت (علیهم السلام) است و هم پرداخت بخشی از اجر رسالت. زیارت؛ یعنی قرار دادن امامت در متن زندگی فردی و روابط اجتماعی. زیارت، زندگی کردن در کنار امام (علیه السلام) و همراهی با ایشان است.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -2
اگر زیارت خانه خدا لازم و واجب است، زیارت رسول خدا (صلی الله علیه و آله) و اهل‌بیت (علیهم السلام) ایشان نیز لازم است و زیارت بیت الله بدون زیارت اهل بیت (علیهم السلام) ناقص و ناتمام است.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -1
یکی از آموزه‌های مهم و اساسی دین مبین اسلام، مسئله زیارت است که در آیات و روایات فراوانی به آن و نقش مؤثری که در گرایش جامعه به سبک زندگی اسلامی دارد، اشاره شده است.
مصاحبه با تازه مسلمان در پیاده روی اربعین؛
تازه مسلمانان دنیای عجیبی دارند با حال و هوای مخصوص به خودشان، این حرف را آنها نیز درباره جامعه مسلمین می‌زنند مخصوصا اگردر مناسبت یا مناسکی قرار گیرند مناسکی مثل اربعین!
مهرورزى در کربلا؛
متأسفانه امروزه با تبلیغات نرم دشمنان، دلهای مسلمانان از همدیگر جدا شده، کم‏تر برای دردهای پنهان و آشکار یکدیگر غصه می‏خورند. این مهم در حالی است که دین مبین اسلام که دین محبت، مهر و شفقت است، در میان عموم مردم دنیا، به ویژه غرب، با نقشه ‏های سردمداران کفر، به یک چهره خشن و به دور از مهر و محبت معرفی شده است!

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>