يکشنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٨
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -5
ای آخرین امید رسالت خوش آمدی* خورشید آسمان عدالت! خوش آمدی* سـر تـا به پات قدر و جلالت! خوش آمدی* بنیان کن اساس ضلالت! خوش آمدی.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -4
این خانواده یوسفان بی بدیلند* هر یک برای خویش خورشیدی جمیل اند* جاری ترین رودند در رگهای دنیا* بهتر بگویم صد هزاران رود نیلند.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -3
ای بحر شرف، گهر مبارک* ای شمس ضحی، قمر مبارک* ای بانوی شهر، شهر بانو* دیدار رخ پسر مبارک.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -2
بر روی حسین نور داور صلوات* بر موی ابالفضل دلاور صلوات* میلاد حسین ا ست و ابالفضل رشید* بفرست تو بر این دو برادر صلوات.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -1
ای که در مقــدم تـو بـاد صبــا گُل ریزد* پیـک شـادی به نثـارت همـه جـا گُـل ریزد* شب میلاد تو عالم اگر عطـر آگیـن است* جبرئیل از در و از بام و هوا گُل ریزد.
واحد فرهنگی و فضای مجازی؛
پدید آمدن شبکه جهانی اینترنت، انقلابی شگرف در دستیابی سریع و ارزان به اطلاعات را سبب شده است و با گسترش صفحات وب، در بازیابی مطالب پایگاه های اطلاعاتی از طریق موتورهای جستجوگر و مرورگرهای اینترنتی، چالشهای نوینی به وجود آمده.
سیدعباس رفیعی پور
قال رسول اللّه صلی الله علیه و آله : «شَعْبانُ شَهری؛ پیامبر اكرم صلی الله علیه و آله فرموده است: شعبان ماه من است.»
گلشن اشعار ـ مناسبت های ماه رجب -6
تا شعاع مهرت عالمتاب شد* مهربانی از خجالت آب شد* این زمین دیگر کویر تشنه نیست* زنده شد، آباد شد، شاداب شد.
گلشن اشعار ـ مناسبت های ماه رجب -5
در دل تاریک زندان مثل شمع روشنم* لحظه لحظه، ﻗﻄﺮﻩ ﻗﻄﺮﻩ، آب گردیده تنم* ﺑﺲ ﮐﻪ ﻻ ﻏﺮ ﮔﺸﺘﻪام چون می گذارم سر به خاک* ﺧﺼﻢ ﭘﻨﺪارد که این من نیستم پیراهنم.
احیای كتابخواني در مساجد؛
اهمیت کتابخوانی در اسلام به قدری است که معجزه پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) از نوع کتاب است و در این کتاب مقدس هم اولین آیاتی که بر پیامبر(صلی الله علیه و آله) نازل شده با امر به خواندن و الفاظ کتاب، قلم، و علم توأم شده است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>