چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -4
بین تمام زیارت‌ها و مکان‌های زیارتی زیارت امام حسین (علیه السلام) و کربلا جلوه دیگر و عظمت و اهمیت فوق العاده‌ای دارد. صدها روایت و حکایت، آثار و برکات این زیارت، امتیاز سرزمین کربلا و فضیلت زائران امام حسین (علیه السلام) را بیان کرده‌اند.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -3
زیارت هم نشانه مودّت به اهل‏بیت (علیهم السلام) است و هم پرداخت بخشی از اجر رسالت. زیارت؛ یعنی قرار دادن امامت در متن زندگی فردی و روابط اجتماعی. زیارت، زندگی کردن در کنار امام (علیه السلام) و همراهی با ایشان است.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -2
اگر زیارت خانه خدا لازم و واجب است، زیارت رسول خدا (صلی الله علیه و آله) و اهل‌بیت (علیهم السلام) ایشان نیز لازم است و زیارت بیت الله بدون زیارت اهل بیت (علیهم السلام) ناقص و ناتمام است.
زیارت اربعین امام حسین(علیه السلام) -1
یکی از آموزه‌های مهم و اساسی دین مبین اسلام، مسئله زیارت است که در آیات و روایات فراوانی به آن و نقش مؤثری که در گرایش جامعه به سبک زندگی اسلامی دارد، اشاره شده است.
مصاحبه با تازه مسلمان در پیاده روی اربعین؛
تازه مسلمانان دنیای عجیبی دارند با حال و هوای مخصوص به خودشان، این حرف را آنها نیز درباره جامعه مسلمین می‌زنند مخصوصا اگردر مناسبت یا مناسکی قرار گیرند مناسکی مثل اربعین!
مهرورزى در کربلا؛
متأسفانه امروزه با تبلیغات نرم دشمنان، دلهای مسلمانان از همدیگر جدا شده، کم‏تر برای دردهای پنهان و آشکار یکدیگر غصه می‏خورند. این مهم در حالی است که دین مبین اسلام که دین محبت، مهر و شفقت است، در میان عموم مردم دنیا، به ویژه غرب، با نقشه ‏های سردمداران کفر، به یک چهره خشن و به دور از مهر و محبت معرفی شده است!
پیاده‌روی اربعین
در ماه صفر وقایع مختلفی در طول تاریخ اسلام رخ داده است، ولی به جرأت می‌توان اربعین حسینی(علیه السلام) را یکی از مهمترین مناسبهایی دانست که تا کنون تقویمها به خود دیده اند. این مناسبت و امور مربوط به آن در سالهای اخیر با شور و انگیزشی وصف ناشدنی برگزار می‏گردد.
اربعین حسینی؛ شکوفه با شکوه حماسه عاشورا -1
اربعین، یادمان حماسه‌ای جاوید و شکوهمندی است که سیر تاریخ تشیع؛ بلکه اسلام را متحوّل ساخت و سرود پیروزی انسان‌های آسمانی و آزاده؛ امّا مظلوم را برای همیشه در فضایی دردآلود طنین‌انداز ساخته است.
ویژه‌نامه اربعین حسینی؛
سایت جامع تبلیغ (ذی طوی) در آستانه‌ی فرا رسیدن چهلمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران با وفای ایشان ویژه‌نامه‌ای را متناسب با این مناسبت حزن انگیز برای کاربران گرامی تهیه نموده است...
راهپیمایی اربعین؛ ظرفیتها و آسیبها -2
علاوه بر فرصتهايي که در خصوص راهپيمايي اربعين برشمرديم، حال که شاهد گستردگي و تقويت راهپيمايي اربعين هستيم، بايد خود را براي مواجه شدن با اتفاقاتي آماده کنيم که ممکن است به اصل رخداد ضربه وارد کند.

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>