دوشنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٥
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلي > تحقیقات،مقالات 
زن، اصلی‌ترین قربانی ورود ماهواره به خانه -3
برای بررسی آثار منفی ورود ماهواره بر اعضای خانواده، باید توجه داشت که فردی بیش‌تر ضربه خواهد خورد که با ورود ماهواره به خانه، نیازهایش بیش‌تر مغفول واقع می‌شود.
زن، اصلی‌ترین قربانی ورود ماهواره به خانه -2
شبکه‌های ماهواره‌ای با تمام توان در جهت برهم زدن تعادل خانواده و گرفتن آرامش از این نهاد، فعال‌اند و برای نیل به این هدف شوم، برآنند تا با برهم زدن تناسب روحیات زن و شوهر، مانع تکامل خانواده و ایجاد آرامش در آنها شوند.
زن، اصلی‌ترین قربانی ورود ماهواره به خانه -1
در دنیای امروز، هجمه‌های مختلفی از سوی دشمنان دین و اسلام و انسانیّت به آحاد جامعه می‌شود و مخالفان و معاندان، از هر راه و وسیله‌ای برای مقابله با آموزه‌های متعالی وحیانی بهره می‌برند؛ در این هجمه و تهاجم فرهنگی و نفوذ گسترده اخلاقی و اعتقادی، همگان در معرض آسیب و خطر هستند و قشر زنان در جامعه اسلامی نیز از این امر مسلّم مستثنی نیستند.
میلاد حضرت زینب (سلام الله علیها)
سومین فرزند حضرت فاطمه زهرا علیها السلام در پنجم جمادی الاولی سال پنجم هجرت در مدینه منوره چشم به جهان گشود. این نوزاد كه از هر جهت با شخصیت بزرگ علی علیه السلام سازگار و زینت پدر بود «زینب» نام گرفت...
محمدمهدی ماندگار
مناسبت ها پنجم جمادی الاولی؛ ولادت حضرت زینب علیها السلام جایگاه و نقش ولادت ها و شهادت ها در فرهنگ شیعه و اسلام حضرت زینب علیها السلام و ناگفته های زندگی ایشان
پاسخ به شبهات وهابیت(7)-2
چرا شیعیان بر خلاف نص صریح آیات قرآن اعتقاد دارند که مردگان می‌شنوند؟
پاسخ به شبهات وهابیت(7)-1
چرا شیعیان ادعا می‌کنند که وقتی میّت در قبر گذاشته می‌شود، از او درباره ائمه سؤال می‌شود؟ آیا شیعیان برای این ادعای خویش دلیل و مدرکی دارند؟
انتخابات؛ بایدها و نبایدها، فضائل و رذائل -6
کسی که برای نشستن بر کرسی نمایندگی مجلس خود را نامزد می‌کند، شایسته است قبل از هر تصمیمی با خویشتن خلوت نماید و لیاقت، کفایت و انگیزه‌های درونی خود را مورد ارزیابی قرار دهد و اگر در وجود خود امتیازات رضایت‌بخشی را برای پذیرش این مسئولیت خطیر مشاهده کرد، به تبلیغات برای معرفی خود اقدام کند، در غیر این صورت، اگر بدین سو اقبال نشان دهد، به نوعی به جامعه جفا کرده است و اشغال مقامی بدون لیاقت‌های لازم، خود خیانت محسوب می‌شود.
انتخابات؛ بایدها و نبایدها، فضائل و رذائل -5
شهید آیت الله مدرّس(ره) نمونه‌ای ناب از یک کاندیدای اصلح بود که از سوی اهالی تهران برگزیده و روانه مجلس شورای ملی گردید. او در زندگی فردی و اجتماعی و مسئولیت نمایندگی، زهد و قناعت، فراست، علم و عمل و درک بالای سیاسی و آگاهی به زمان را با هم جمع کرده بود.
انتخابات؛ بایدها و نبایدها، فضائل و رذائل -4
حضور گستردهٔ مردم در صحنهٔ انتخابات و دادن رأی به نمایندگان لایق و شایسته، همچون ادای امانتی است که با توجه به مشروعیت نظام اسلامی، خود تکلیفی دینی و انسانی به شمار می‌رود.

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>