پنج شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٦
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ > ایام فاطمیّه 
عليرضا خاني
خود باوري و اعتماد به نفس يكي از نيازهاي مهم براي مبلّغين ديني و از عوامل مهم توفيق در سخنراني است. چه بسياري از سخنرانها هستند كه احساس مي‌كنند به خوبي بر سخن گفتن مسلط نيستند و...
نرم افزار اندروید
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیها»، نرم افزار اندروید «سوژه سخن فاطمیه» از سوی اداره نرم افزارهای دینی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه، جهت استفاده طلاب و مبلغان گرامی در ایام فاطمیه به صورت رایگان، در سایت www.mobaleghan.com منتشر شد.
ویژه نامه ایام فاطمیه
حضرت فاطمه علیها السلام در بيست جمادي الثانيۀ سال پنجم بعثت، در شهر مكه چشم به هستي گشود. مادرش «خديجه بنت خويلد» يكي از چهار زن بي‌همتاي عالم بود. لقب مشهور ايشان «زهرا» و ديگر القاب ايشان نظير: محدثه، صديقه، طاهره و... هر يك خبر از جلالت مقام ايشان دارد.
آیه تطهیر، برهان عصمت اهل بیت(ع)-3
بدون شک پیامبر (صلی الله علیه و آله) آگاه مردم به قرآن و اشارات و اهداف آن می‌باشد. از آن حضرت روایات فراوانی نقل شده است که عنوان «اهل‌البیت» را به اصحاب کساء تفسیر فرموده و این روایات، با عبادات مختلف از طریق شیعه و سنّی به حدّ تواتر معنوی رسیده است...
حسین تربتی
امام باقر علیه السلام از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله نقل نموده است که فرمود: «کسی که مرا و یا یکی از فرزندانم را زیارت کند، روز قیامت او را زیارت می کنم و از سختیهای قیامت نجاتش می دهم.»
سيدمحمد موسوي نيا
پس از رحلت پيامبر خدا صلی الله علیه و آله دختر جليل القدر ايشان، حضرت فاطمه علیها السلام شاهد كناره‌گيري امت اسلام از «اصل ولايت» بودند؛ اصلي كه پدر بزرگوارشان در طي بيست و سه سال رسالت الهي خويش همواره از آن به عنوان ادامة مسير نبوت، ركن اساسي اسلام و ضامن سعادت جامعة اسلامي ياد مي‌کرد.
حسین تربتی
حضرت صديقة اطهر، فاطمه زهرا(سلام الله علیها)از نظر فضايل و عظمت آنچنان در اوج قرار دارد كه شناخت او جز براي معدودي از انسانها ميسّر نيست.
نرم افزار اندروید
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا «سلام الله علیها»، نرم افزار اندروید «حضرت زهرا سلام الله علیها» از سوی اداره نرم افزارهای دینی معاونت تبلیغ و آموزشهای کاربردی حوزه های علمیه منتشر شد.
سبک زندگی فاطمی(علیها السلام) (1)
سیره رفتاری معصومان(علیهم السلام)، عینی‌ترین نمونه سبک زندگی اسلامی و اسوة خانواده‌های مسلمان است. صرف نظر از فضایل خانوادگی و کرامت‌هایی که خدای متعال به این خاندان ارزانی داشته، سبک زندگی و سیره عملی آنان، برای هر انسان جویای سعادتی، کارگشا و راهنماست.
سيدمحمد موسوي نيا
سرانجام حضرت زهرا علیها السلام‌ در اثر ضربات شديدي كه در روز هجوم به ايشان وارد كردند، فرزندشان محسن علیه السلام سقط شد و خود در بستر بيماري افتاد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>