دوشنبه ٠٧ خرداد ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
ماهنامه مبلغان
اخبار داخلی و خارجی
آیت الله صدیقی امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ولایت فقیه بدون هیچ هزینه‌ای فتنه‌ها را در نطفه خفه کرده است، گفت: آنهایی که با تهمت و افترا فضا را متشنج کرده بودند امروز در برخی سمت‌های دولتی حضور پیدا می‌کنند.
حضور معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه در چهارمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی؛
چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از 24 تا 29 بهمن با حضور فعالان فضای مجازی جبهه انقلاب اسلامی و مجموعه‌های مردم نهاد در محل دائمی نمایشگاه‌های دائمی شهرداری تهران در بوستان گفتگو در جریان است.
اخبار داخلی و خارجی
آیت‌الله موحدی کرمانی، با اشاره به این که برخی‌ در مقابل هر گام موثری که برای کاسته شدن از مشکلات اقتصادی برداشته می‌شود کمبود بودجه را بهانه می‌کنند،
اخبار داخلی و خارجی
حضرت آ‌یت الله مکارم در واکنش به ادعای اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر طرفداری ایران از تروریسم گفت: هیچ کشوری به اندازه ایران با تروریسم مبارزه نکرده و نقش مؤثر در این زمینه نداشته است.
اخبار داخلی و خارجی
حضرت آ‌یت الله سبحانی خواستار تقویت علوم عقلی در حوزه شدند و گفتند: اگر از نظر عقلانی قوی شویم فلسفه های غربی بر ما تأثیری ندارند.
اخبار سیاسی، اجتماعی و فرهنگی
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان اینکه باید جلو دلالی، گرانفروشی، احتکار، ربا و گرانی کاذب محصولات گرفته شود،اظهار داشت مردم اقتصاد اسلامی می خواهند و آن را با همه وجود می پذیرند.
پذيرش حوزه هاي علمیه سراسر كشور سال تحصيلی 97- 96 ویژه برادران؛
باياري خداوند متعال و در ظلِّ توجهات حضرت وليعصر(عج) مركز مديريت حوزه های علميه از برادران واجد شرايط براي تحصيل در دوره هاي بلند مدت و سفيران هدايت ثبت نام مي نمايد.
اخبار داخلی و خارجی
آیت الله احمد خاتمی گفت: اسلامیت، جمهوریت، ولایت فقیه و مذهب رسمی کشور چهار اصل تغییرناپذیر قانون اساسی ما است و کسانی که خواب تغییر قانون اساسی و تشریفاتی کردن ولایت فقیه را می بینند این آرزو را به گور خواهند برد.
اخبار داخلی و خارجی
كسی كه تبعیت از رهبری نداشته باشد شیعه و بلكه حتی مسلمان نیست، البته اهل‎سنت هم به یك معنا رهبری را قبول دارند اما مانند شیعه نیست، پادشاه آل‎سعود كه یك احمقی است كه مال مسلمانان را برای مسلمان‎كشی استفاده می‎كند، این فرد كه نمی‎تواند اولی‎الامر باشد.
اخبار داخلی و خارجی
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در ابتدای درس خارج فقه روز یکشنبه پس از بیان حدیثی اخلاقی، با اشاره به «حرام بودن استفاده از ماشین‌های گران قیمت برای روحانیون و طلاب» فرمودند نامه‌ای دریافت کرده‌اند که در آن نوشته شده بعضی از افراد حاضر در درس، با ماشین‌های گران‌قیمت دویست میلیونی تردد می‌کنند.

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>