سه شنبه ٢٦ دی ١٣٩٦
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
ماهنامه مبلغان
دیدار اقشار مختلف مردم با رهبر انقلاب به مناسبت عید غدیر؛
عید غدیر، قضیه‌ی رهبری جامعه‌ی اسلامی است، ماجرای تعیین ضابطه و قاعده برای حکومت و جامعه‌ی اسلامی است؛ این قاعده، قاعده‌ی امامت و ولایت است.
نگاهی به برخی از حوادث روز
در آستانۀ ماه محرم‏ الحرام 1437ق و ایام تبلیغی ویژه این ماه، حادثه‌‏ای دل‌خراش و تأسف‏‌بار در جهان اسلام رخ داد که علاوه بر جریحه‌‏دار کردن قلوب مسلمین جهان به ویژه شیعیان، سؤالات و ابهامات زیادی پیرامون این حادثه در اذهان مؤمنین و مؤمنات ایجاد کرد! پاسخ‏گویی به اینگونه ابهامات و سؤالات و تحلیل این حادثه، یکی از وظایف امروز روحانیون و مبلّغان گرامی است.
بیانات مقام معظم رهبری(حفظه الله)؛
کشور جمهوری اسلامی ایران در سال 1394، فصلی جدید از دفتر تکامل خود را پشت سر گذاشت که اگر نبود درایت و راهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌‏ای(حفظه الله)، می‏‌رفت تا سرانجامی بس خطرناک و حادثه‌‏آفرین در انتظار آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی باشد.
بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌‏ای(حفظه الله)؛
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(حفظه الله) در تاریخ 25/03/1395 مطالب ارزشمندی در جمع مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح کردند که بخشی از آن مرتبط با ماه مبارک رمضان و بخشی دیگر راجع به مسائل روز دنیا و راهبردهای اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
بیانات در دیدار ائمه جماعات مساجد استان تهران
مسجد هسته‌ی مقاومت است؛ نه فقط مقاومت نظامی که بالاتر از آن مقاومت فرهنگی/ حصار و خاکریز فرهنگی اگر سست باشد همه‌چیز از دست خواهد رفت/ اینکه با جمهوری اسلامی مخالفند به خاطر ایمان مردم است؛ این حصار فرهنگی برای حفظ ایمان مردم است.
عوامل جذب و رویکرد جوانان به نماز (2) -5
امام جماعت یکی از مهم‌ترین ارکان مسجد است که در جذب یا دفع جوانان نسبت به نماز، نقشی کلیدی ایفا می‌کند. از آنجا که حس زیباگرایی از جمله امور فطری در نهاد انسان است و به تعبیر امیرالمؤمنین علی(علیه السلام) خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد و دوست دارد که اثر نعمت‌های خود را در بنده‌اش ببیند. جوان نیز به طریق اولی این نیاز را احساس می‌کند.
رحیم کارگر
یكی از برنامه‌های اساسی و بایسته مبلغان، شناخت و درك مشكلات، موانع، ضعف‌ها، كاستی‌ها و كمبودهای تبلیغ است.
علیرضا زنگویی
دوران امام صادق(علیه السلام) از یک سو دوران جدالِ گروه های اسلامی در زمینه مباحث قرآنی اعم از قرائت و تفسیر قرآن است؛ ظهور نحله های فقهی و حضور افرادی که با یدک کشیدن عنوان فقیه بر کرسی فتوا تکیه زدند....
حجت الله بیات
با توجه به موقعيت رسانه ملي در ايران، شناسايي جايگاه ويژه آن در سپهر رسانه‌اي جهان براي تبيين اهداف انقلاب و ترويج ارزشهاي اسلامي در داخل و خارج از كشور از اهميت ويژه برخوردار است...
مصرف کالای ایرانی؛ راهکار مبارزه در جنگ اقتصادی 3
بازخوانی تاریخ گذشتة‌ ایران اسلامی، به خصوص تاریخ دویست سالة اخیر - که تاریخ مواجهة‌ ایران و غرب مدرن است - نشان می‌دهد که دلسوزان این مملکت که همواره علما در رأس آن قرار داشته ‏اند، برای اعتلا و مجد اسلام و مسلمین و پیشرفت کشور، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند. تأکید بر تولید، کار و سرمایة داخلی، همواره اولویت فعالیت ایشان بوده است.

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>