شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > درباره ما 
ماهنامه مبلغان

سایت جامع تبلیغ ذی طوی از پایگاه های معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه می باشد که با همت اداره تبلیغ اینترنتی اداره کل رسانه ها، در سال 1389 شروع به کار کرد.

مخاطبین اصلی این سایت را اقشار مختلف مردم از جمله روحانيون، دانشجويان، دانش پژوهان، جوانان و نوجوانان تشکیل می دهند.

ارائه محتوای کاربردی تبلیغ برای طلاب و مبلغان، انتشار ویژه نامه های تبلیغی، ارائه اخبار حوزه، معرفی کتاب، سایت و نرم افزار، ارائه مقالات متنوع کاربردی، ارائه کلیپ های مختلف و جذاب صوتی و تصویری از بخشهای مختلف پایگاه جامع تبلیغ ذی طوی می باشد.

پاسخگویی آنلاین به سئوالات و شبهات کاربران و ارائه نرم افزارهای مختلف برای دانلود، از جمله خدماتی است که در پایگاه ذی طوی عرضه می شود.

دین شناسی، جهان شناسی، معاد شناسی، مهدویت و امام شناسی و دیگر مباحث اعتقادی، آشنایی با فرق و ادیان و فرقه های نو ظهور، آشنایی با احکام در موضوعات مختلف، حقوق زن و خانواده و... از بخشهای مختلف این انجمن است.

اطلاعات موجود در این سایت بر اساس نياز جامعه و مخاطبين و اهداف معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه، توسط محققين از منابع مناسب و موثق تهيه و در اختيار كاربران قرار مى گيرد.