جمعه ١٣ شهريور ١٣٩٤
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
margin02
صفحه اصلي > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
روش تبلیغ
اجلاسیه معاونین تهذیب و تبلیغ سفیران هدایت در مرکز آموزشهای تخصصی تبلیغ
در این همایش که با حضور معاونین تبلیغ و تهذیب حوزه های علمیه سفیران هدایت برگزار شد. حجت الاسلام و المسلمین نبوی معاون محترم تبلیغ و آموزشهای کاربردی و حجت الاسلام و المسلمین حسین خانی معاون محترم تهذیب حوزه های علمیه بر لزوم پرداختن به دو مقوله تبلیغ و تهذیب تأکید کرده و به ارائه راهکارهای تهذیبی پرداختند.
سیدعباس رفیعی پور
این ماه، معروف به اجابت دعا است. ذی القعده از ماه های حرام است كه در جاهلیت مورد احترام بوده و اسلام نیز آن را گرامی داشته است.
محسن قرائتی
در تبلیغ باید اول از خود شروع كرد، «و ربك فكبر و ثیابك فطهر و الرجز فاهجر»؛ «و پروردگارت را بزرگ بشمار و لباست را پاك كن و از پلیدی دوری كن.‌»
س.م موسوي
بيم و اميد دو بال براي پرواز به سوي قله هدف است و دو رکن اصلي تبليغ به شمار مي آيند که اگر در هريک از آنها نقصاني راه يابد، مبلغ را از رسيدن به نتيجه مطلوب محروم خواهد کرد و شنونده را به ورطه هلاکت خواهد افکند.
مجله مبلغان
هر از گاه لحن نوشته خود را تغيير دهيد؛ گاهي معمولي، گاهي عصباني، گاهي طنز آلود، گاهي غمگين، گاهي شاد و گاهي مهربان و گاهي صريح و گاهي صميمانه و گاهي... بنويسيد...
رحیم کارگر
یكی از برنامه‌های اساسی و بایسته مبلغان، شناخت و درك مشكلات، موانع، ضعف‌ها، كاستی‌ها و كمبودهای تبلیغ است.
آیت الله ممدوحی
در طول تاریخ، ویژگی ثابت و بارزی كه حوزه‌های علمیه شیعه از آن برخوردار بوده اند، پاسداشت و حراست از كیان دین محمدی صلی الله علیه وآله است.
آموزه های تبلیغی
مبلغان دینی برای توفیق در تبلیغ باید از ویژگیها و شرایطی برخوردار باشند كه بدون آن ویژگیها، از تبلیغ خود بهره چندانی نخواهند برد.
آیت الله رضا استادی
برای بیان ویژگی‌ های مبلغ، رفتار انبیا بهترین الگوست. راهی كه مبلغان دین انتخاب كرده اند، در حقیقت تداوم راه انبیاست.
نظيفه سادات مؤذن (باران)
تمام نويسندگانى كه قلم به دست مى گيرند و مطلبى بر كاغذى مى نشانند، آرزو دارند كه خوانندگان، واژه هاى آنها را با لذّت بخوانند، سطرهاى نوشته را با هيجان به پايان برند و در انتظار مطالبى كه در پيش دارند، هر صفحه را مشتاقانه و كنجكاوانه ورق زنند...

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>