شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٤
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
margin02
صفحه اصلي > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
روش تبلیغ
آیت الله ممدوحی
در طول تاریخ، ویژگی ثابت و بارزی كه حوزه‌های علمیه شیعه از آن برخوردار بوده اند، پاسداشت و حراست از كیان دین محمدی صلی الله علیه وآله است.
آموزه های تبلیغی
مبلغان دینی برای توفیق در تبلیغ باید از ویژگیها و شرایطی برخوردار باشند كه بدون آن ویژگیها، از تبلیغ خود بهره چندانی نخواهند برد.
آیت الله رضا استادی
برای بیان ویژگی‌ های مبلغ، رفتار انبیا بهترین الگوست. راهی كه مبلغان دین انتخاب كرده اند، در حقیقت تداوم راه انبیاست.
نظيفه سادات مؤذن (باران)
تمام نويسندگانى كه قلم به دست مى گيرند و مطلبى بر كاغذى مى نشانند، آرزو دارند كه خوانندگان، واژه هاى آنها را با لذّت بخوانند، سطرهاى نوشته را با هيجان به پايان برند و در انتظار مطالبى كه در پيش دارند، هر صفحه را مشتاقانه و كنجكاوانه ورق زنند...
احمد نادری عفیف
هر مکتب و مذهبی برای بقا و دوام خود، حفظ پیروان و جذب دیگران، نیاز مبرم به شناساندن اصول، مبانی و آموزه های خود دارد و بدون عنصر تبلیغ و بیان، نمی تواند از آنها پاسداری کرده و حراست نماید...
محمد عابدی
امام صادق علیه السلام كه خود به دلیل مقام امامت دارای شان هدایتگری است، همین شان را برای عالمان دینی نیز قائل است...
رحیم شمیم
این تعلیم و تعلم است كه فرهنگ جامعه را رشد می دهد و انسانها را به سوی كمال رهنمون می سازد...
سیدعباس رفیعی پور
در فضیلت شب اول ماه شوال، احادیث بسیاری وارد شده است كه این شب كمتر از شب قدر نیست.
عبدالرحيم موگهي
استفاده از روش هاي تربيتي صحيح، از اصول و مباني مهمي است كه همه دست اندركاران مسائل تربيتي بايد به آن توجهي وافر كنند، زيرا: «دنياي امروز، دنياي به كارگيري روش ها و بهره گيري از راه كارهاست. »
سید محمد حسین حسینی
از آنجا كه هم رفتار خود مبلغان دینی و هم اعمال خانواده آنان در تبلیغات دینی و عملكرد مردم مؤثر است، وظیفه علماء و روحانیان دو چندان می‌ شود.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>