چهارشنبه ١٠ تير ١٣٩٤
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
margin02
صفحه اصلي > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
روش تبلیغ
اوقات فراغت
در اردوها به مسائل فرهنگي، تربيتي و نماز جماعت اول وقت اهميت ويژه داده شود.
محسن قرائتی
آیا می‏دانید كه در همۀ مساجد در شب قدر دعای شریف جوشن كبیر و عزاداری و مراسم قرآن سر گرفتن [بحمدالله] برگزار می‏شود، اما چرا در شب قدر كه شب نزول قرآن است، تفسیر [قرآن] رنگی ندارد؟
محمود مهدی پور
مهم‌ترین دغدغهٔ روحانیّت در ماه رمضان این است که وظیفهٔ الهی خویش را بشناسد و به آن عمل نماید و می‌توان گفت فکر و اندیشهٔ تمامی انسان‌های عاقل همین دو چیز است؛ یعنی «شناخت وظیفه» و «عمل به وظیفه».
آیت الله دکتر بهشتی
یكی دو هفته پیش، جوانی به منزل ما آمد. سلام علیكم ـ و علیكم السلام.(با یك قیافۀ حق به جانبی) بنده فلانی هستم. مبلّغ اسلامی در آمریكا.
محمد علي محمدي
براي صاحب نظران تعليم و تربيت، هميشه اين موضوع مطرح بوده و هست كه «چه چيز را با كدام معيار و چگونه و با چه روشي » به فراگيران ارائه نمايند.
واحد احیای سنت های حسنه
اديان الهي آمده اند تا راه و رسم بهتر زندگي كردن را به انسانها بياموزند. اسلام نيز به عنوان آخرين و كامل‌ترين دين الهي، بهترين دستورها را در جهت رشد و تعالي انسان از جمله در زندگي اجتماعي او ارائه كرده است.
حجت الاسلام والمسلمين مسعودي
اين سخنراني پس از بيان مقدمه‌اي درباره اهمّيت تعقل و تفكر در تبليغ، نكاتي درباره بايدهاي تبليغ مورد بحث قرار گرفته است.
الف اصفهانی
شناخت خداوند، و توكل به او دو بال پرواز به قله ى قدس و موفقیت است، اگر این دو بال را از دست دهیم، آموخته ها وبال مان خواهد شد.
عبدالرحيم موگهي
ما، مبلّغان، نيز بايد از اين سلوك اخلاقي - عرفاني حضرت امام - طاب ثراه - الگو بگيريم و از آن در برنامه ها و فعاليتهاي تبليغي خويش استفاده كنيم.
سید محمد موسوی(بافقی)
رسول گرامی اسلام صلی الله علیه وآله، از علما و مبلغانی كه به علم و گفته خویش عمل نمی‌كنند، آسوده خاطر نبوده و نسبت به عملكرد آنان ترس و واهمه دارد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>