سه شنبه ٠٧ بهمن ١٣٩٣
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
margin02
صفحه اصلي > اخبار و رویدادها > اخبار معاونت تبليغ 
اخبار معاونت تبليغ
حوزه های علمیه سفیران هدایت از داوطلبین دارای مدک دیپلم و بالاتر ثبت نام می کند.
نامزدها و 71 اثر برگزیده دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی معرفی شدند؛
در مراسم تقدیر از آثار برتر و اختتامیه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از میان حدود 300 مجموعه و بیش از دو هزار عنوان محصول ارزشمند حاضر در نمایشگاه ، 71 عنوان عناصر و تولیدات موفق تر و پیشرو تر، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت . در این مراسم از خبرگزاری تسنیم به خاطر پوشش گسترده اخبار جبهه فرهنگی انقلاب و اهتمام ویژه به عزم جهادی در عرصه فرهنگ قدردانی ویژه شد .
معاون تبلیغ حوزه تأکید کرد؛
معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه با مهم ارزیابی کردن جریان شناسی و دشمن شناسی از سوی مبلغان دین گفت: دشمن شناسی در عرصه سیاسی بسیار مهم بوده و باید به گونه‌ای عمل کرد که نقشه‌های دشمنان خنثی شود.
گردهمایی نویسندگان ماهنامه مبلغان برای بررسی راهکارها تأمین خوراک فکری و فرهنگی مرزبان دین در قم برگزار شد.
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت‌الله حسینی بوشهری با انتقاد از فرافکنی های برخی مسؤولان دولتی در زمینه مسائل فرهنگی، گفت:در کشور هر جا کم می‌آورند و به آن‌ها گفته می‌شود چرا کار فرهنگی نمی‌کنید و مشکل دارد می‌گویند وظیفه حوزه‌های علمیه است!
با حضور آیت الله مکارم شیرازی؛
مراسم عمامه گذاری طلاب سفیران هدایت تهران قم امروز(یکشنبه) همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع) با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دفتر ایشان برگزار شد.
با حضور آیت الله مکارم شیرازی؛
مراسم گشایش سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه همزمان با میلاد مبارک حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، علما، اساتید و شخصیت های برجسته حوزوی در مدرسه علمیه فیضیه قم اغاز شد.
معاونت تبلیغ حوزه های علمیه در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، حضوری پرشور و پربار داشت.
دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، فردا یکم شهریورماه آغاز به کار می‌کند.
بیت آیت الله گلپایگانی(ره) در اطلاعیه‌ای با گرامیداشت یادو خاطره شهدای حمله به فیضیه از عموم مردم خواست تا در مراسم این روز شرکت نمایند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>