پنج شنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٣
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
margin02
صفحه اصلي > اخبار و رویدادها > اخبار معاونت تبليغ 
اخبار معاونت تبليغ
پدر شهید مصطفی احمدی روشن در جمع طلاب سفیران هدایت قم:
پدر شهید مصطفی احمدی روشن امروز(سه شنبه) در جمع طلاب و روحانیون سفیران هدایت قم با اشاره به تلاشهای صورت گرفته در فناوری هسته ای گفت: فناوری هسته ای میراث شهداست.
106 نفر از طلاب مدرسه علمیه سفیران هدایت در شب میلاد حضرت زینب کبری(س) با حضور آیت الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید معمم شدند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن نبوی، معاون محترم تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه کشور، در سرمقاله شماره ۱۷۴ از ماهنامه مجله مبلغان نوشت:
عضو هیئت علمی جامعة المصطفی(ص)، تاثیرگذاری و جذاب شدن منبر را مبتنی بر چهار اصل دانسته و گفت: برای پخته شدن و جذاب شدن منابر چهار عنصر "موضوع"، "محتوا"، "مخاطب‌شناسی" و "شیوه القاء "مورد نیاز است.
عضو جامعه مدرسین حوزه، با اشاره به این که مهلک‌ترین آسیب‌های از ناحیه گناه متوجه انسان می شود، تاکید کرد: یکی از راه‌های مبتلا نشدن به مشکلات، دوری از گناه است،این مسئله در آیات و روایات بسیار فراوان دیده می‌شود.
معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه با اشاره به تاثیرگذار تبلیغ، گفت: در عرصه تبلیغ تلنگرهایی از آیات و روایات وجود دارد که انسان را به حالت تعادل برمی‌گرداند.
اجلاسیه فارغ‌التحصیلان مدارس علمیه سفیران هدایت، با سخنرانی آیت الله استادی، در مجتمع فرهنگی علویون قم برگزار شد.
معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه با اشاره به فارغ التحصیلی یک هزار و 850 طلبه از سفیران هدایت، از اجلاس فارغ التحصیلان این حوزه ها در پایان هفته جاری خبر داد.
نبوی،معاون تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:
جمعیت در راهپیمایی 22 بهمن امسال معنی دار بود. واقعا جمعیت بسیار گسترده ای بود. غالباً از همان قشر اول بودند ولی عده ای هم که دلسوز کشور و میهن خودشان هستند نیز حس کردند عزتشان در معرض خطر است و همه منسجم آمدند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>