دوشنبه ٠٩ آذر ١٣٩٤
متن متحرک مورد نظر ، حذف شده است
 
margin02
صفحه اصلي > اخبار و رویدادها > اخبار معاونت تبليغ 
اخبار معاونت تبليغ
ثبت نام سطح 3 سفیران هدایت برای سال تحصیلی 95-94
مركز آموزش‏هاي تخصصي تبليغ حوزه علميه قم به منظور تربيت و پرورش نيروهاي توانمنـد و متخصص در زمينه تبليغ از بين متعلمين واجد شرايـط بـراي سطح4 تبليغ در سال تحصيلي 94-95 پذيرش مي­نمايد.
حوزه های علمیه سفیران هدایت از داوطلبین دارای مدک دیپلم و بالاتر ثبت نام می کند.
نامزدها و 71 اثر برگزیده دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی معرفی شدند؛
در مراسم تقدیر از آثار برتر و اختتامیه نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی از میان حدود 300 مجموعه و بیش از دو هزار عنوان محصول ارزشمند حاضر در نمایشگاه ، 71 عنوان عناصر و تولیدات موفق تر و پیشرو تر، مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت . در این مراسم از خبرگزاری تسنیم به خاطر پوشش گسترده اخبار جبهه فرهنگی انقلاب و اهتمام ویژه به عزم جهادی در عرصه فرهنگ قدردانی ویژه شد .
معاون تبلیغ حوزه تأکید کرد؛
معاون تبلیغ و آموزش‌های کاربردی حوزه‌های علمیه با مهم ارزیابی کردن جریان شناسی و دشمن شناسی از سوی مبلغان دین گفت: دشمن شناسی در عرصه سیاسی بسیار مهم بوده و باید به گونه‌ای عمل کرد که نقشه‌های دشمنان خنثی شود.
گردهمایی نویسندگان ماهنامه مبلغان برای بررسی راهکارها تأمین خوراک فکری و فرهنگی مرزبان دین در قم برگزار شد.
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت‌الله حسینی بوشهری با انتقاد از فرافکنی های برخی مسؤولان دولتی در زمینه مسائل فرهنگی، گفت:در کشور هر جا کم می‌آورند و به آن‌ها گفته می‌شود چرا کار فرهنگی نمی‌کنید و مشکل دارد می‌گویند وظیفه حوزه‌های علمیه است!
با حضور آیت الله مکارم شیرازی؛
مراسم عمامه گذاری طلاب سفیران هدایت تهران قم امروز(یکشنبه) همزمان با میلاد با سعادت امام رضا(ع) با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دفتر ایشان برگزار شد.
با حضور آیت الله مکارم شیرازی؛
مراسم گشایش سال تحصیلی جدید حوزه‌های علمیه همزمان با میلاد مبارک حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی، علما، اساتید و شخصیت های برجسته حوزوی در مدرسه علمیه فیضیه قم اغاز شد.
معاونت تبلیغ حوزه های علمیه در دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی، حضوری پرشور و پربار داشت.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>