سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات 
نکته ها و مناسبتها؛ یازدهم ذی القعده؛
همیشه قبل هر حرفی برایت شعر می خوانم* قبولم کن من آداب زیارت را نمی دانم* نمی دانم چرا این قدر با من مهربانی تو* نمی دانم کنارت میزبانم یا که مهمانم.
ویژه نامه میلاد امام رضا علیه السلام
امام رضا (ع) در سال ۱۴۸ ه .ق در شهر مدینه به دنیا آمدند پدر ایشان امام موسی بن جعفر (ع) امام هفتم شیعیان ونام مادر ایشان نجمه می باشد. آن حضرت در سن ۳۵ سالگی به امامت رسیدند مدت امامت این امام بزرگوار ۲۰سال بود که سه سال به عنوان ولیعهد مامون عباسی بودند.
«شیطان» از نگاه آیات قرآن و تطبیق آن بر آمریکای جنایتکار -4
خدای متعال می فرماید: به محض اینکه وسوسه و اقدامی از سوی شیطان نسبت به خودتان احساس کردید، بی درنگ به خدا پناهنده شوید: «و هرگاه وسوسه هايى از شيطان متوجه تو گردد، از خدا پناه بخواه.»
«شیطان» از نگاه آیات قرآن و تطبیق آن بر آمریکای جنایتکار -3
اگر کسی تنها تاریخ معاصر و رفتار سیاستمداران آمریکا با مردم دنیا، به ویژه مردم ایران را تنها مرور کند، به این واقعیت اذعان خواهد کرد که اگر نگوییم همه، دست کم بسیاری از ویژگی های یادشدۀ ابلیس در دولتمردان آمریکا نمایان است. شدت شباهت در عملکرد بین سران آمریکا و ابلیس سبب شد تا امام خمینی(ره) آمریکا را به حق «شیطان بزرگ» بنامد.
«شیطان» از نگاه آیات قرآن و تطبیق آن بر آمریکای جنایتکار -2
آشکار بودن دشمنی ابلیس برای این است که همه می دانند دعوت و دستور او به انجام قتل، جنايت و تبهكارى نمی تواند از سوی يک دوست صورت گیرد؛ بلكه دعوتهايى است از يک دشمن خطرناک كه جز بدبختى انسان، چيزى نمی خواهد.
«شیطان» از نگاه آیات قرآن و تطبیق آن بر آمریکای جنایتکار -1
كلمۀ «شيطان» هر چند به معناى شرير است؛ چه شريرهاى جنى و چه انسى؛ اما در آيه 22 سوره ابراهیم، مقصود همان ابلیس است كه منشأ تمام گمراهی ها در بنی آدم است؛ چون از ظاهر سياق آیه بر می آيد كه او با كلام خود، عموم ستمكاران را مورد خطاب قرار داده، اعتراف می كند كه خود، انسانها را به شرک دعوت می كرده است.
بی حجابی و حق الناس -2
تظاهر به بدحجابی، نشانه پایبند نبودن و بی مبالاتی فرد به احکام و اعتقادات اسلامی است؛ زيرا با بدحجابی، چشمهای هوس آلود را متوجه خود ساخته، پايه های ايمانی مردم را سست می کنند و جامعه را به فساد می کشانند.
بی حجابی و حق الناس -1
بدحجابی از بُعدی تضییع حق الله است و از بعدی تضییع حق النّاس و حق النفس. بنابراین، وقتی تأکید بر حق الله بودن آن می شود، به معنی نادیده گرفتن بُعد حق النّاس و حق النّفس بودن آن و یا فقط دیدن بُعد حق الله آن نیست.
محمدمهدی ماندگار
مناسبت ها: اول ذیقعده؛ ولادت حضرت معصومه علیها السلام حضرت معصومه علیها السلام كریمه اهل بیت علیهم السلام
دانلود نرم افزار نگاه ، حجاب و عفاف
سایت جامع تبلیغ این بار نرم افزار چادر حجاب برتر را برای دانلود شما آماده کرده است . برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.با تشکر از سایت قائمیه اصفهان

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>