شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > اخبار سایت 
ماهنامه مبلغان
امام صادق (ع)؛
حضرت امام صادق (علیه السلام) از سلاله پاک رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) و از شجره امام علی و فاطمه زهرا (علیهما السلام) است ، او کسی است که علوم اهل‌بیت را در اوج خفقان دوران خلافت اموی و عباسی همراه با پدر بزرگوارشان گسترش دادند و مذاهب گوناگون اسلامی به فضل و علم این دو بزرگوار معترفند.
یاری کردن خدا با یاری حجت خدا -2
از زیارت نامه شهدای کربلا، معلوم می شود که یاری دین خدا، یاری حجت زمان است؛ بلکه این همان یاری کردن تمام حجت ها است؛ چراکه حقیقت دین، واحد است. بی شک یاری دین خدا به این است که آن را به خوبی فراگیریم، خوب عمل کنیم و در راه توسعه و فراگیری آن تلاش و جهاد نماییم.
یاری کردن خدا با یاری حجت خدا -1
یكى از نشانه هاى ایمان راستین، پیكار با دشمنان حق است؛ تعبیر «یارى كردن خدا» به معنى «یارى كردن آیین او است» و هم چنین یارى كردن پیامبر(صلی الله علیه و آله)، شریعت و تعلیمات او؛ بنابراین در بعضى آیات، یارى كردن خدا و رسولش در كنار هم آمده اند، مانند: «وَ ینْصُرُونَ اللَّـهَ وَ رَسُولَهُ أُولئِكَ هُمُ الصَّادِقُونَ؛ و خدا و رسولش را یارى مى كنند و آن ها راستگویانند.»
امام خمینی (ره)؛
حضرت امام خمینی(رحمه‌الله‌علیه) به‌ عنوان فقیهی ژرف‌نگر و حکیمی خردمند و سیاست‌مداری دوراندیش و عارفی الهی، توانسته بود در پرتو مناجات‌های شبانه و توکل و معرفت و اخلاص، به منبع نورانیت الهی و اقیانوس بی‌کران عرفان و معنویت متصل گردد.
انتخابات؛
انتخابات در کشور ما همواره منشأ خیرات و برکاتی بوده است. یکی از برکات آن احساس مسئولیت و نشاط مردمی است.
قیام 15 خرداد؛
یکی از حوادث مهم، تاریخ معاصر ایران، که می‌توان از آن به عنوان مقطعی تأثیرگذار در تاریخ و سرآغاز انقلاب اسلامی ایران یاد کرد حادثه پانزده خرداد سال 42 است، این واقعه که سبب شد مردم جامعه ایران به این خودباوری برسند که می‌توانند با همبستگی تحولی عظیم در حیات اجتماعی خویش ایجاد کنند.
انتخابات 1400؛
نقش مردم در قالب یک اصل و اساس ثابت و غیرقابل تفکیک از هویت انقلاب و جمهوری اسلامی را دشمنان ما به خوبی درک کرده‌اند و به همین دلیل از هر فرصت و بهانه‌ای برای ایجاد خدشه و انشقاق در صف متحد ملت، استفاده می‌نمایند.
قیام 15 خرداد؛
قیام 15 خرداد سال 1342 نقطه عطف و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی است که از جهات مختلفی می‌تواند موردبحث و بررسی قرارگیرد که از جمله مهمترین آنها بررسی اصالت اسلامی این قیام تاریخی از زاویه ایجاد تمدن نوین اسلامی است.
امام خمینی (ره)؛
بعد از رحلت امام خمینی(ره) همچنان شاخص های سبک زندگی او از جمله انقلابی زیستن و استبکار ستیزی به قوت خود در جامعه اسلامی زنده بوده و پیروان مکتب خمینی(ره) ادامه دهنده راه این رهبر فقید هستند.
انتخابات؛
نباید به کسانی رأی داد که در برابر دشمنان سر تعظیم و کرنش فرود می‌آورند که در این صورت با این کار خود آبروی ملت خود را به یغما خواهند برد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>