شنبه ٠٧ خرداد ١٤٠١
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -3
یکی از سؤالاتی که دانش آموزان زیاد می پرسند، به ویژه در دوره متوسطه اول و دوم مسئله حجاب است؛ هر چند به تناسب پرتکرار بودن این مجموعه سؤالات و با وجود نگارش و تدوین مطالب زیادی در این باب از جمله کتابهای علمی و عقلی تا داستانها، کلیپهای کوتاه، فیلم و...؛ اما مسئله حجاب همچنان از سئولات پر تکرار دانش آموزان است.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -2
برخی از افراد گمان می کنند، کار فرهنگی برای نوجوانان دانش آموز فقط در شهرها و یا مناطق برخوردار از امکانات مقدور است و برای دانش آموزانی که در مناطق محروم واقع شده اند و یا در مدارسی هستند که از طریق مدیر و کادر مدرسه نمی شود بودجه ای برای کار فرهنگی گرفت، دیگر باید بی خیال شد و همان نماز و کارهای عادی را انجام داد.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -1
مهارت های حین ارتباط، خود از چند بخش تشکیل شده است. بخش مهمی از آن با عنوان «مهارتهای آغازین» از آن نام برده می شود که در این شماره به برخی از مهارتهای آغازین ارتباط می پردازیم و سایر مهارتهای آن را در شماره های آینده ذکر خواهیم کرد.
انیمیشن و پویانمایی؛
در اوایل جنبش سه بعدی سازی، هالیوود و در رأس آن کمپانی دیزنی انیمیشن هایی مانند "داستان اسباب بازی" (toy story 1995) را تولید کردند که رویکرد آن سرگرمی محض بوده و به پیام اخلاقی ساده ای برای مخاطبین کودک و نوجوان خود بسنده می کردند. اما در چند سال اخیر این رویه به کلی تغییر کرده و انیمیشن های هالیوودی با تاثیر پذیری از همتایان ژاپنی خود به موضوعات عمیق و فلسفی پرداخته اند. انیمیشن روح (Soul 2020) جدیدترین محصول مشترک کمپانی دیزنی و استدیوی پیکسار در همین دسته قرار دارد.
سریال های تلویزیون؛
-محوریت سریال جدید علیرضا افخمی که شبهای ماه رمضان ازشبکه یک به روی آنتن می رود موضوع جن ، روح ، و خرافات ‌است. استقبالی که نسبتا از این سریال شده است نشان می‌دهد که این مسائل طرفداران قابل توجهی دارد.
یَومُ الهَدم؛
متن ادبی تبلیغی «غریبستان بقیع» با هدف استفاده در مجالس و محافل مذهبی به عنوان دکلمه توسط دانش آموزان و یا ترجیحاً فرزندان مبلغین گرامی تدوین و توصیه می شود. ازآن جهت که اساتید فن خطابه و نویسندگی بر خواندن متن ادبی تأکید فراوان دارند، متن فوق جنبه آموزشی نیز دارد.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -3
هر مبلّغ در هفته به طور متوسط پنج ساعت در کلاسهای دانش آموزان حاضر و برنامه های خود را ارائه می کند. این فرصت خوبی است که مبلّغ در ابعاد تربیتی، اخلاقی، سیاسی و همچنین برانگیختن خلاقیت، تلاش نماید.
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -2
یکی دیگر از سؤالاتی که بیش تر، دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه می پرسند، این است که شیطان خیلی ما را وسوسه می کند؛ چه کار کنیم که مرتکب گناه نشویم؟
ویژه نامه مبلّغان دانش آموزی -1
کودک و نوجوان مانند صفحه ای سفید است که هر آنچه در ابتدا بر جان او نشست، تأثیرش ماندگار می شود؛ اگر برای چنین بستر و موقعیتی فکری نشود و برنامه ای برای کاشت نهال دین در وجود آنان نداشته باشیم، دیگران خواهند آمد و نهال کفر را در آن خواهند کاشت.
سیدعباس رفیعی پور
در ماه شوال اعمال زیادی وارد شده از جمله در فضیلت شب اول ماه شوال، احادیث بسیاری وارد شده است كه این شب كمتر از شب قدر نیست.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>