سه شنبه ٢٥ تير ١٣٩٨
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > روش تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
متن ادبی:
شب بود و نخلستان،علی(علیه السلام) بود و چاه و تنهایی. مدّتها بود که شبهای علی(علیه السلام) بی فاطمه(علیها السلام) حال و هوای نخلستانِ سکوت گرفته بود؛ حال و هوای سر در چاه فرو بردن و گریستن؛ حال و هوای خار در چشم و استخوان در گلو؛ حال و هوای مرور زخم سینه و پهلو.
مصاحبه با حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی؛
در تبلیغ چهار عنصر کلیدی وجود دارد: 1. انتخاب موضوع که مبنا و اساس است؛ 2. تهیه محتوا که چگونه برای آن موضوع انتخاب شود؛ 3. شیوه القای محتوا؛ یعنی چگونه این محتوا را بگوییم؛ چگونه ورود پیدا کنیم که مخاطب گوش بدهد. 4. مخاطب‌شناسی و توجه به نیازهای مخاطب است؛ که این عنصر چهارمی نقش اصلی و اساسی دارد و در 3 عنصر فوق نیز باید لحاظ گردد.
سیدعباس رفیعی پور
مناسبت‌ها و اعمال مخصوص شب‌ها و روزهای ماه مبارك رمضان
متن ادبی؛ حج مدرسه ـ ترنم بیداری -2
آنگاه که شعبان به نیمه می رسد، عالم به احترام تو ای قائم آل محمّد(صلی الله علیه و آله) قیام می کند و ماه از شوق آمدنت تمام چهره بر بلندای آسمان نور افشانی می کند و ستاره ها شادمانه هلهله می کنند و چه زیبا با تولّدت عشق کامل می شود آن زمان که ماه به نیمه می رسد.
متن ادبی؛ حج مدرسه ـ ترنم بیداری -1
سلام، ای معلمِ مکتبِ عفّت و اِی کاروان سالار طریق معرفت، ای رسول نور و ای امام شعور ای بت شکن، ابراهیم زمان من، تو نیک می دانی که در «حجّ» مدرسه، به شش سالگی «مستطیع» می شود و در «میقات» اشتیاق، تطهیر می گردم و با دلی امیدوار و سینه ای مشتاق لقای یار عاشقانه می کوشم.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -5
ای آخرین امید رسالت خوش آمدی* خورشید آسمان عدالت! خوش آمدی* سـر تـا به پات قدر و جلالت! خوش آمدی* بنیان کن اساس ضلالت! خوش آمدی.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -4
این خانواده یوسفان بی بدیلند* هر یک برای خویش خورشیدی جمیل اند* جاری ترین رودند در رگهای دنیا* بهتر بگویم صد هزاران رود نیلند.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -3
ای بحر شرف، گهر مبارک* ای شمس ضحی، قمر مبارک* ای بانوی شهر، شهر بانو* دیدار رخ پسر مبارک.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -2
بر روی حسین نور داور صلوات* بر موی ابالفضل دلاور صلوات* میلاد حسین ا ست و ابالفضل رشید* بفرست تو بر این دو برادر صلوات.
گلشن اشعار ـ مناسبتهای ماه شعبان المعظم -1
ای که در مقــدم تـو بـاد صبــا گُل ریزد* پیـک شـادی به نثـارت همـه جـا گُـل ریزد* شب میلاد تو عالم اگر عطـر آگیـن است* جبرئیل از در و از بام و هوا گُل ریزد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>