چهارشنبه ٠٢ آبان ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
مصاحبه با تازه مسلمان در پیاده روی اربعین؛
تازه مسلمانان دنیای عجیبی دارند با حال و هوای مخصوص به خودشان، این حرف را آنها نیز درباره جامعه مسلمین می‌زنند مخصوصا اگردر مناسبت یا مناسکی قرار گیرند مناسکی مثل اربعین!
مهرورزى در کربلا؛
متأسفانه امروزه با تبلیغات نرم دشمنان، دلهای مسلمانان از همدیگر جدا شده، کم‏تر برای دردهای پنهان و آشکار یکدیگر غصه می‏خورند. این مهم در حالی است که دین مبین اسلام که دین محبت، مهر و شفقت است، در میان عموم مردم دنیا، به ویژه غرب، با نقشه ‏های سردمداران کفر، به یک چهره خشن و به دور از مهر و محبت معرفی شده است!
پیاده‌روی اربعین
در ماه صفر وقایع مختلفی در طول تاریخ اسلام رخ داده است، ولی به جرأت می‌توان اربعین حسینی(علیه السلام) را یکی از مهمترین مناسبهایی دانست که تا کنون تقویمها به خود دیده اند. این مناسبت و امور مربوط به آن در سالهای اخیر با شور و انگیزشی وصف ناشدنی برگزار می‏گردد.
اربعین حسینی؛ شکوفه با شکوه حماسه عاشورا -1
اربعین، یادمان حماسه‌ای جاوید و شکوهمندی است که سیر تاریخ تشیع؛ بلکه اسلام را متحوّل ساخت و سرود پیروزی انسان‌های آسمانی و آزاده؛ امّا مظلوم را برای همیشه در فضایی دردآلود طنین‌انداز ساخته است.
ویژه‌نامه اربعین حسینی؛
سایت جامع تبلیغ (ذی طوی) در آستانه‌ی فرا رسیدن چهلمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یاران با وفای ایشان ویژه‌نامه‌ای را متناسب با این مناسبت حزن انگیز برای کاربران گرامی تهیه نموده است...
راهپیمایی اربعین؛ ظرفیتها و آسیبها -2
علاوه بر فرصتهايي که در خصوص راهپيمايي اربعين برشمرديم، حال که شاهد گستردگي و تقويت راهپيمايي اربعين هستيم، بايد خود را براي مواجه شدن با اتفاقاتي آماده کنيم که ممکن است به اصل رخداد ضربه وارد کند.
راهپیمایی اربعین؛ ظرفیتها و آسیبها -1
عبادات و فرايض، افزون بر جنبۀ فردي و تأثيري كه در دگرگوني روحي، فكري، اخلاقي و رفتاري افراد بر جاي مي‏نهند، به نوعي با مسائل اجتماعي و حقوقجمعي آنها نيز در ارتباط‏اند. راهپیمایی اربعین نمونه‏ای از پدیده‏ای تمدن‌ساز با ظرفیتها و فرصتهای بسیاری در ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و امنیتی است.
گلشن اشعار؛ مناسبتهای ماه صفر الخیر -3
اینکه از زهر جفا جای به بستر دارد* طشتی از خون دل خویش برابر دارد* چشمهایش به در و منتظر آمدنیست* زیر لب زمزمه مادر مادر دارد.
گلشن اشعار؛ مناسبتهای ماه صفر الخیر -2
گل‌سر نیست ولی موی سرم هست هنوز* تن من آب شد اما اثرم هست هنوز* جای سیلی زروی گونه من پاک نشد!* رد شلاق به روی کمرم هست هنوز.
گلشن اشعار؛ مناسبتهای ماه صفر الخیر -1
آنچه از من خواستی با کاروان آورده ‏ام* یـک گلسـتان گل به رسم ارمغان ‌آورده‌ام* از در و دیوار عالم فتنه می‏بارید و من* بی‏پناهان را بدین دارالامان آورده ‏ام.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>