سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧
« الَّذِينَ يُبَلِّغُونَ رِ‌سَالَاتِ اللَّـهِ وَيَخْشَوْنَهُ وَلَا يَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّـهَ ۗ وَكَفَىٰ بِاللَّـهِ حَسِيبًا؛ (پیامبران) پیشین کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌کردند و (تنها) از او می ترسیدند، و از هیچ کس جز خدا بیم نداشتند؛ و همین بس که خداوند حسابگر (و پاداش‌دهنده اعمال آنها) است!»
صفحه اصلی صفحه اصلی اخبار و رویدادها اخبار و رویدادها تحقیقات و مقالات تحقیقات و مقالات توشه تبلیغتوشه تبلیغ روضه ها و مدایح روضه ها و مدایح ویژه نامه ها ویژه نامه ها
دانلود نرم افزار دانلود نرم افزار سبک زندگی سبک زندگی تاریخ معصومینتاریخ معصومین روش تبليغ روش تبليغ نقشه سایت نقشه سایت ارتباط با ما ارتباط با ما
صفحه اصلی > تحقیقات،مقالات > توشه تبلیغ 
ماهنامه مبلغان
بهار دل‌ها
بهار فصل نو شدن، انتظار و خواستن است و ظهور امام زمان(عج) مانند بهار احیاگر دل‌های مرده و تجلی‌بخش انسانیت است.
محمدمهدی ماندگار
كلیاتی پیرامون :ماه رجب ماه رجب، ماه خدا اعمال و آداب حضور معنوی در ماه رجب سیره معصومین علیهم السلام و بزرگان در ماه رجب ماه رجب و فرصت ها
مبلّغان و ماه رجب_2
یکی از اعمالی که در این ماه واردشده است، استغفار است؛ امام صادق(علیه السلام)از پیامبر(صلی الله علیه و آله)نقل می‌کنند که فرمودند: رجب برای امت من ماه استغفار است پس در ماه رجب زیاد استغفارکنید که خداوند بخشنده و مهربان است.
رجب المرجب بهار معنویت و معرفت (1)
بندگان خدا با رسیدن موسم رجب در معرض رحمت و رضوان الهی قرار دارند که به اندک تلاشی و عمل به ساده‌ترین دستورات این ماه، به عالی‌ترین مقامات معنوی دست می‌یابند.
نکته ‏ها و مناسبتها(5)؛ ماه جمادی الثانیه -2
علامه مامقاني در کتاب «تنقيح المقال»، ولايت‌مداری حضرت فاطمه کلابيه(علیها السلام) را اين چنين به تصوير مي‌کشد: همانا علاقه امّ‌البنين(علیها السلام) به امام حسين(علیه السلام) نبود مگر به خاطر امامت حضرت» و در جاي ديگر مي‌نويسد: «اينکه او به شرط سلامت حسين(علیه السلام)، مرگ چهار فرزند خويش را بر خود آسان مي‌گرفت، نشانه درجه عالي ايمان او است. من او را از نيکان به حساب مي‌آورم.»
گلشن اشعار ـ ماه جمادی الثانیه -3
کسی که چار پسر داشت نور چشم ترش* به وقت دادن جان یک نفر نمانده برش* دلش گرفته چرا یک نفر کنارش نیست* بدون ماه، چه شبها که صبح شد سحرش.
کربلا و الگوهاي رفتاري-10
وي همسر اميرالمؤمنين عليه السلام است كه پس از شهادت حضرت فاطمه عليها السلام به معرفي عقيل به همسري علي عليه السلام درآمد. نامش فاطمه «فاطمه بنت خرام‌» از قبيله «بني كلاب‌» و خواهر «لبيد» شاعر بود. زني با شرافت، از خانواده‌اي دلاور بود...
اثبات شهادت حضرت زهرا(علیها السلام)؛ (طبق کتب اهل سنت)
شهادت حضرت زهرا(علیها السلام) واقعيتي است كه منابع حديثي و تاريخ شيعه و سنّي بر آن گواه است. برخي به علت عدم آشنایي با این منابع، در اين واقعيت ترديد نموده‏ اند. از اين‏رو، گوشه‏ اي از شواهد اين مصيبت بزرگ را تنها از منابع معتبر اهل سنّت تقديم پويندگان حق و حقيقت مي‏نمایيم.
بررسی و نقد شبهات فاطمیه (1) -2
در ادامه بررسی و نقد شبهات فاطمیه، به بررسی و نقد دیگر شبهه ‏ای از وهابیت می‏پردازیم که می‏گویند: علي كه شير خدا و اسدالله الغالب بود و در قلعه خيبر را با يك دست بلند كرد و به پشت سر انداخت، چگونه حاضر مي‏شود ببيند همسرش را در مقابل چشمانش كتك بزنند و او هيچ واكنشي از خود نشان ندهد؟!
بررسی و نقد شبهات فاطمیه (1) -1
وهابی‌ها شبهه‌ای ساخته‌اند مبنی بر اینکه حدیث «فَاطِمَةُ بَضعَةٌ مِنِّي» در مذمت حضرت علی(علیه السلام) است و پیامبر وقتی این روایت را فرمودند که علی(علیه السلام) قصد داشت از دختر ابوجهل خواستگاری کند؛ لذا این روایت در مذمت علی(علیه السلام) است نه در فضیلت فاطمه(علیها السلام).

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>